top of page

Sesin Gücüyle Tanışın! 

Wand Podcast Ağında, bilgiye açlığınızı gidermek, eğlenceli anlar yaşatmak ve sizi düşündürmek için bir araya getirilen kategorisinde en iyi podcast içeriklerini sunuyoruz. Sizi bir yolculuğa çıkaracak, size rehberlik edecek ve günlük yaşamınıza renk katacak içeriklerle dolu bu dijital ses dünyasında bizimle keşfe çıkın.

smiling-cute-girl-headphones-looking-mobile-phone-listening-music-podcast-standing-bei.jpg

Wand Media Network

15 ŞOV

2M+ Dinleme

700bölüm

Podcast dünyasının çok yetenekli ve etkileyici yaratıcıları ile birlikte çalışmaktan ve onların içeriklerini dünyaya ulaştırmak için iş birliği yapmaktan gurur duyuyoruz.

İster yepyeni bir podcast yolculuğuna çıkmak isteyen bir yaratıcı olun; ister müşterilerinizle bağ kurmak isteyen bir marka olun; Wand Media Network'te aradığınız her şeyi bulacaksınız!

Wand Network geniş bir konu yelpazesiyle zengin bir podcast koleksiyonu sunar. Sıra dışı hikayelerden tutun da güncel haberlere, pop kültür analizlerinden bilim ve teknolojiye kadar her alanda içerik üretiyoruz.

İster güldüğünüz anları paylaşın, ister dünyayı daha iyi anlamak için yeni bakış açıları keşfedin - podcastlerimiz size uygun içerikleri sunmak için burada.

İsterseniz kendi podcast’inizi başlatın;

isterseniz çok dinlenen podcastlerde reklam ya da sponsorluk ile yer alın!

Marka farkındalığı yaratmaktan satın alma dürtüsüne, podcast reklamları geleneksel ve sosyal medya’dan %30 daha güvenilir!

ARN Neurolab tarafından yapılan yeni bir araştırmaya göre, podcast reklamları tüketiciler açısından sosyal medyadaki reklamlara göre %30 daha güvenilir.

*2021 PwC / IAB İnternet Reklamcılığı Gelir Raporu'na göre %72 büyüme ile podcast reklamcılığı, yıllık bazda %35 artan internet reklamcılığı pazarından iki kat daha hızlı büyüdü.

 

Sosyal medya ile başlayan “influencer” reklamcılığı podcast dünyasında daha da kuvvetli! Markanızı, güvenli ellere teslim edebilirsiniz.

Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

wand media network

Sosyal Medya, Spotify, Apple podcasts ve Youtube'dan Wand Network'ü Takip edin!

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
bottom of page